CODERIA

W naszej pracy koncentrujemy się na dostarczaniu Klientom kompleksowych rozwiązań do zarządzania i księgowości. Tworzymy własne oprogramowanie i wdrażamy systemy Naszych partnerów.

CODERIA

CODERIA jako Spółka z o.o. działa od 2013 roku i kontynuuje ponad 10-letnie doświadczenie w branży IT zdobyte pod firmą support.hr Paweł Grzesiak. W naszej pracy koncentrujemy się na dostarczaniu Klientom kompleksowych rozwiązań do zarządzania i księgowości. Tworzymy własne oprogramowanie i wdrażamy systemy Naszych partnerów enova365 oraz R2Płatnik.

Oferta

Oferujemy oprogramowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, zintegrowane systemy zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP, aplikacje do zarządzania relacjami z klientem CRM, platformy do zarządzania procesami sprzedaży B2B, B2C oraz specjalistyczne oprogramowanie branżowe.

Usługi

W odpowiedzi na potrzeby klienta możemy zapewnić kompleksową obsługę projektu informatycznego. Wraz z oprogramowaniem i wdrożeniem, dostarczamy również sprzęt komputerowy (serwery), środowiska sprzętowe i bazy danych. Dla firm o wyjątkowych potrzebach zapewniamy tworzenie oprogramowania dedykowanego.

Klienci

Zdobycie i utrzymanie wysokiego poziomu zadowolenia klienta z użytkowania systemu informatycznego jest priorytetem naszej działalności. Podstawą do tego jest zrozumienie potrzeb klienta, przedstawienie optymalnej propozycji ich zaspokojenia oraz realizacja w założonym czasie, zakresie i budżecie. To nie przypadek, że zaufały nam tak znane i renomowane firmy. Nasze referencje potwierdzają, że jesteśmy sprawdzonym partnerem w zakresie wdrażania, serwisowania i tworzenia systemów wspomagających zarządzanie.